Hvem er hvem

Bergen Kontorsenter har 13 fast ansatte medarbeidere.

Her følger en oversikt over oss som jobber i Bergen Kontorsenter, ta gjerne direkte kontakt!

SALG:
Alfred-Johan Johnsen
Direkte telefon:  55 98 74 83
Mobiltelefon:  90 99 02 10
johnsen@bergen-kontorsenter.no

Ulf Svanevik
Direkte telefon:  55 98 74 82
Mobiltelefon:  90 54 42 63
svanevik@bergen-kontorsenter.no

Stig Helgesen
Direkte telefon:  55 98 74 87
Mobiltelefon:  90 88 04 18
helgesen@bergen-kontorsenter.no

Bjarne Nilsen
Direkte telefon:  55 98 74 84
Mobiltelefon:  98 29 11 98
nilsen@bergen-kontorsenter.no

SALGSSTØTTE:
Birthe Karna Eikum
Direkte telefon:  55 98 74 88
eikum@bergen-kontorsenter.no

INNKJØP / ØKONOMI-REGNSKAP:
Rolf Mikkelsen
Direkte telefon:  55 98 74 90
Mobiltelefon:  91 16 75 14
rolf.mikkelsen@bergen-kontorsenter.no

Sissel Tandberg Christiansen
Direkte telefon:  55 98 74 86
Mobiltelefon:  98 00 60 01
stc@bergen-kontorsenter.no

ADMINISTRASJON:
Elina Hansen
Direkte telefon:  55 98 74 74

LAGER:
Per Karl Pedersen
Direkte telefon:  55 98 74 91
pedersen@bergen-kontorsenter.no

Knut Mikkelsen
Direkte telefon:  55 98 74 81
knut.mikkelsen@bergen-kontorsenter.no